konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Flash

Slovenský diskmag vytvořený v roce 1992 v kooperaci skupin Citadel a Ariola. Podle dostupných informací se objevila pouze dvě čísla. Jednalo se o komerční projekt a cena jednoho čísla byla stanovena na 35,- Kč (včetně diskety). Engine byl hodně podobný enginu jaký využívaly diskmagy AWB či Echo. Obsah byl zaměřen převážně na hry a pár řádek se našlo i na hardware & software.

Stálou redakci tvořili členové skupiny Ariola a Citadel. Přesněji programátor Coke (Ariola), grafik Titan (Ariola) a grafik Megaloman (Citadel).

You have no rights to post comments