konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

OKO

Český scenemag, který se poprvé objevil v roce 1993 a do roku 1995 vyšlo 6 čísel a tím to skončilo. Jeho tvorbu si na svá bedra vzala grupa Division. Narozdíl od Exitu se OKO zaměřovalo spíše na praktické využití Amigy. Takže články o programování, grafice, hudbě a v neposlední řadě také o tom co se děje na scéně... Samozřejmostí byl velice kvalitní engine, který se číslo od čísla lepšil.

Tiger (Radim Ballner) od třetího čísla napsal zcela od základu nový engine diskmagu. V šestém čísle se čtenáři dozvěděli, že vše končí kvůli nedostatku článků a postupném umírání české scény.

You have no rights to post comments