konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Shock

Slovenský diskmag jehož autorem byla skupina Destination Zero, si hned na začátku stanovili vysokou laťku. Na rozdíl od ostatních diskmagů chtěli vydávat nová čísla v rozmezí dvou měsíců (podobně jako staré dobré GURU). Obsah opět klasický amigácký. Aktuální recenze programů a her včetně nejžhavějších zpráv + nějaká ta kultura. Zkrátka klasika. Poměrně dost článků čemuž se není důvod divit, když vycházel pouze čas od času. Engine ujde, ale mohl by být rozhodně lepší.

První číslo bylo připraveno ve velkém spěchu a to bylo poznat také na jeho provedení. Diskmag byl k dispozici zcela zdarma.

You have no rights to post comments