konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Amiga Continued...

Diskmag Amiga Continued... vznikl nedlouho po oznámení Josefa Komárka (JOE), že nakladatelství Atlantida Publishing s.r.o. ukončí v prosinci 2001 posledním šestým číslem vydávání AmigaCD. Pro kluky z redakce bylo toto čistě ekonomické rozhodnutí trochu proti srsti a proto se rozhodli pokračovat ve vydávání pokračování tohoto časopisu.

Stálou redakci tvořil AGASlayer (Boleslav Kristen), Láhve! (Hrdlička Radek) a RedRose (Tomasz Przybyla). Mezi mnoha dalších přispěvovatelů pak patřil například Yetti, ZDNSoft nebo Flegy (Vít Kubr).

Slovo závěrem od RedRose:

"Poslední číslo vyšlo v srpnu 2003 a normálka se mělo připravovat další... Jenže se to nějak táhlo a pořád jsme měli jen pár použitelných věcí... Najednou přešel měsíc, druhý a třetí.... a říkali jsme i že dáme vánoční číslo... Z toho taky sešlo tak mělo být další číslo na nový rok a tak to dál pokračovalo... V březnu jsem se ženil, takže zase nebylo moc myšlenek... Navíc pořád nebylo co smysluplného do dalšího čísla dát... No, a když to už byl rok od vydání posledního čísla, tak jsme uznali ze je po všem... takže by se dalo říct, že AmiCon nezkončil, ale vyšuměl do ztracena nebo zapomnění...."

You have no rights to post comments