konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

A-Gate

Diskmag skupiny Raptors, která o jeho vzniku začala uvažovat až v době, kdy se objevily první informace o zániku posledních dvou českých diskmagů, kterými byly OKO a Exit. Práce na samotném diskmagu pak byly reálně zahájeny krátce po letním Resetkání '95. Autoři původně plánovali dokončit první číslo diskmagu A-Gate přibližně v průběhu prázdnin stejného roku, ale kvůli nedostatku času se jeho dokončení protáhlo přibližně o tři týdny, až na září roku 1995. O měsíc později se objevilo i druhé číslo a tím vše bohužel skončilo.

Od samého počátku bylo autorům jasné, že se nemůžou spoléhat na články od přispěvovatelů (což byl také hlavní důvod zániku Exitu i Oka), nicméně obě čísla se jim podařilo zaplnit články od svých přátel. Měl to být ještě poslední pokus o oživení před úplným rozpadem staré demoscény. Nicméně v prvním čísle autoři ještě nestráceli naději a obrátili se s prosbou o nové články na samotné uživatele. Ti však do druhého čísla samozřejmě žádné články neposlali a tak vydání dalšího čísla už nenastalo.

První číslo naprogramoval Artie a grafiku zajistil Atrej ze skupiny Harmoni. Druhé číslo už měl na svědomí hlavně Artie a hudbu vytvořit Muph.

You have no rights to post comments