konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

PLatariáda 2019

Kategorie:
Atari
Datum:
2019-06-07 16:00
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

PLatariáda je již od roku 1997 každoroční setkání uživatelů a příznivců historické výpočetní techniky značky Atari, které pořádá Atari klub. Tato akce není orientována na soutěže v produkci. Jde hlavně o přátelské setkání lidí, kteří se znají na dálku a běžně komunikují jen přes internet, příp. o možnost seznámit se s novými, stejně postiženými lidmi. Zvlášť aktivní ataristé si vozí s sebou své vlastní počítače či herní konzole. Co se týče stolů, jejich počet je omezen, a je proto lepší dát vědět předem organizátorům o svých prostorových požadavcích.

PLatariáda je pořádána v areálu skautských chatek (naproti domu Pasovská 16). Pozemek je travnatý a oplocený. Kdo nechce nocovat v chatce, může si ustlat venku, příp. postavit stan. Prostředí je vhodné i pro děti. Vstupné na 1 den činí 100 Kč, vstupné na více dnů je 180 Kč.

 
 

Všechny termíny:

  • Od 2019-06-07 16:00 do 2019-06-09 16:00
    pátek, sobota & neděle