konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Atariáda 2019

Kategorie:
Atari
Datum:
2019-04-12 15:00 - 14:00
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Atariáda je již od roku 1996 každoroční setkání uživatelů a příznivců historické výpočetní techniky značky Atari, které pořádá Atari klub. V průběhu letošního ročníku dojde k představení novinek, vydání dalšího čísla časopisu Flop, různým malým soutěžím, hraní síťových a multijoy her atd. K dispozici bude též Atari herní koutek nejen pro děti.

Tato akce (na rozdíl od některých jiných setkání ataristů) není orientována na soutěže v produkci. Jde hlavně o přátelské setkání lidí, kteří se znají na dálku a běžně komunikují jen přes internet, příp. o možnost seznámit se s novými, stejně postiženými lidmi. Zvlášť aktivní ataristé si vozí s sebou své vlastní počítače či herní konzole. Počet stolů je však omezen, proto nemůžeme garantovat přidělení stolu návštěvníkům, kteří jej nebudou mít v registračním formuláři zarezervován.

Vstupné na 1 den činí 100 Kč (4 EUR), vstupné na více dnů je 200 Kč (8 EUR). Návštěvníci bez rezervace stolu mají slevu 50 Kč (2 EUR). Vstup zdarma mají členové Atari klubu, děti a novináři.

Sokolovny Slavonín

Adresa: Jižní 30, Olomouc
GPS: 49.56872, 17.23953

 
 

Všechny termíny:

  • Od 2019-04-12 15:00 do 2019-04-14 14:00
    pátek, sobota & neděle