Total Tetris

5.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 1.42 MB
  • Staženo: 217
  • Vydavatel: Multis
  • Žánr: Logická

Hra Total Tetris se nachází na na čtyřech disketách. Součástí originálního balení byla krabice z tvrdého papíru, manuál a registrační karta. Po krátkém načítání se objeví protipirátská tabulka. Jednotlivé kódy naleznete v archivu. Po zadání správného kódu se objeví hlavní menu, které se skládá z těchto položek - OPTIONS (music-sound, color-shade, world 1-5), ABOUT (základní informaci o autorech), VIEW HIGHSCORE (netřeba více dodávat) a samozřejmě starý známý QUIT.

Total Tetris od skupiny Multis se podobá klasickému tetrisu, ale narozdíl od něj je plná překvapení. Hra obsahuje spoustu zákeřných levelů, kterých je v každém světě zpravidla 100.

Použitím některých funkcí se můžete dostat do třech speciálních levelů, po jejíchž překonání na vás čeká např. nový život, 5000 bodů nebo dokonce přeskočíte 5 následujících levelů. Blikající funkce se vykonají ihned po dopadu, s ostatními musí spadnout řada.

Každý level má svůj specifický úkol - na pravé straně obrazovky vidíte kolik máte shodit řad, nahrát bodů nebo kolikrát shodit jednu, dvojitou, trojitou nebo čtveřitou řadu. V levé části obrazovky je zobrazen počet nahraných bodů, následující kostka, kód levelu a jeho číslo.

A pokud byste byli přeci jen tak dobří, že by se vám podařilo zdolat všechny levely, zbývá vám ještě editor. K editaci jednotlivých levelů plně poslouží detailní jednostránkový popis, který je součástí manuálu. Tento průvodce editováním je rozepsán tak, aby i úplný laik věděl jak zpracovat své nápady a myšlenky. Editor v Total Tetrisu patří mezi ty lehčí a s trochou námahy se dá pochopit i bez instrukcí.

Autoři

Civilní jménoPřezdívkaFunkceVěkMěsto
Fusek Dalibor - Coder, design 44 let Rožnov pod Radhoštěm czech
Fusek Petr Soja Grafika 41 let Rožnov pod Radhoštěm czech
Piska David - Coder 42 let Rožnov pod Radhoštěm czech
Drkula Petr - Hudba, grafika 42 let Rožnov pod Radhoštěm czech
Drkula Tomáš - Hudba, grafika 44 let Rožnov pod Radhoštěm czech

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.