konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Testament II.

5.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 2.93 MB
  • Staženo: 155
  • Vydavatel: Insanity
  • Žánr: FPS

Druhé pokračování hry Testament II od skupiny Insanity. Hra opět začíná na opuštěném hřbitově, ovšem tentokráte o poznání větším a občas nás tu otravují duchové, kterých se však můžeme velice rychle zbavit. Takže hurá do dalšího levelu, kterým je - nečekaně - podzemí.

Podzemí se od předchozího dílu liší především tím, že je jinak uspořádané a potom taky trochu jinými nepřáteli. Kdo to dohraje už sem, dá mi zapravdu, že druhý díl je vlastně jen vylepšení dílu prvního. Takže v podzemí nás místo létajících zelených Jednookých čekají modří mniši.

Střílejí ovšem úplně stejně, jen v hezčím provedení (střely využívají translucenci, takže vypadají skutečně jako koule světla). Taky se chovají trošku inteligentněji - občas uhýbají naší palbě. Cílem je, jako už tradičně, najít postupně několik klíčů, kterými se nakonec dostaneme až k závěru levelu. Ve třetím světě nás čekají - světe div se - červení mniší. Jsou tvrdší a rychlejší. Ve čtvrtém narazíme opět na modré, plus přibudou čertící, známí už z prvního dílu. Takhle bych mohl pokračovat. Co přibylo kladného, je například několik tajných zámků, kterými se otvírají různé dveře.

  • Coder: Filip Doksanský
  • Grafika: Petr Kadleček
  • Hudba: Jaroslav Kašný