Testament II.

5.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 2.93 MB
  • Staženo: 234
  • Vydavatel: Insanity
  • Žánr: FPS

Druhé pokračování hry Testament II od skupiny Insanity. Hra opět začíná na opuštěném hřbitově, ovšem tentokráte o poznání větším a občas nás tu otravují duchové, kterých se však můžeme velice rychle zbavit. Takže hurá do dalšího levelu, kterým je - nečekaně - podzemí.

Podzemí se od předchozího dílu liší především tím, že je jinak uspořádané a potom taky trochu jinými nepřáteli. Kdo to dohraje už sem, dá mi zapravdu, že druhý díl je vlastně jen vylepšení dílu prvního. Takže v podzemí nás místo létajících zelených Jednookých čekají modří mniši.

Střílejí ovšem úplně stejně, jen v hezčím provedení (střely využívají translucenci, takže vypadají skutečně jako koule světla). Taky se chovají trošku inteligentněji - občas uhýbají naší palbě. Cílem je, jako už tradičně, najít postupně několik klíčů, kterými se nakonec dostaneme až k závěru levelu. Ve třetím světě nás čekají - světe div se - červení mniší. Jsou tvrdší a rychlejší. Ve čtvrtém narazíme opět na modré, plus přibudou čertící, známí už z prvního dílu. Takhle bych mohl pokračovat. Co přibylo kladného, je například několik tajných zámků, kterými se otvírají různé dveře.

Autoři

Příjmení a jménoPřezdívkaFunkceVěkMěsto 
Doksanský Filip FiDo Coder 45 let Praha czech
Kadleček Petr Dixie Grafika - Praha czech
Kašný Jaroslav Zozo Hudba - - czech

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.