Kdo chce být milionářem

5.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 880.00 KB
  • Staženo: 54
  • Vydavatel: MisticJOE
  • Žánr: Logická
  • Rok uvedení: 2013

Hra Kdo chce být milionářem simuluje známou vědomostní televizní soutěž Chcete být milionářem. Pořad, respektive tato vědomostní soutěž běžela v letech 2000 - 2005 na televizi Nova a v jednu dobu se ji pokoušela reinkarnovat i televize Prima.

Hra nesimuluje rozstřel. Ten je jaksi ve hře jednoho hráče u monitoru a počítače zbytečný. Během hry má hráč za úkol správně odpovědět na položenou otázku. Není při tom nijak limitován časem, ve kterém si odpověď rozmýšlí. Na výběr má ze čtyř možností.

Nejvyšší bodovou výhrou je 1.000.000 bodů, přičemž během hry neexistují narozdíl od originálu záchranné body. Místo toho se mu do tabulky "nejlepších hráčů" započítává automaticky nejvyšší dosažené score (pokud tabulka neobsahuje na nejnižším místě vyšší). Během hry má hráč nárok na tři nápovědy. Ty se aktivují po dosažení 10.000 bodů. První je 50:50 (jsou vyřazeny dvě nesprávné odpovědi), druhá je přítel na telefonu (AI se vynasnaží co nejlépe poradit správnou odpověď) a třetí je pomoc publika. Každou z nápověd může hráč využít pouze jednou a na různých otázkách.

Autor

Příjmení a jménoPřezdívkaFunkceVěkMěsto 
Kopáček Vladimír MisticJOE Coder, grafika 40 let Praha czech

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.