Duncan (demoverze)

5.0/5 rating 1 vote
  • Velikost: 781.22 KB
  • Staženo: 190
  • Vydavatel: Multis
  • Žánr: RPG

První hra české skupiny Multis, která by se dala popsat jako kombinace dungeonu a adventure s historickou tématikou, velkým množstvím humoru a překvapivých zvratů v průběhu hry. Hru se podařilo téměř dokončit, nicméně nakonec se dočkala vydání jen této demoverze.

Jako očekávaný termín dokončení hry byly vybrány vánoce roku 1997. Ve vývoji Duncana se však skupina několikrát vracela téměř na začátek a celý projekt se několikrát zásadně měnil. Vývoj všech aplikací a her začal jít obrovským tempem dopředu a Multis jednoduše nestíhali. Času na sedění u počítače bylo stále méně a tak vyzněl Duncan do ztracena. Na dokončení projektu by v té době potřebovali hlavně početnější tým nadšenců, jakými byli sami. Mohli sice tuto hru zjednodušit, aby bylo reálné ji do roka dokončit, to však nakonec neučinili.

Finální verze hry měla být rozsáhlá a zabírat až 20MB na disku. Vyloučena nebyla ani CD verze hry, která toho měla obsahovat ještě mnohem více. Hra měla fungovat na všech Amigách minimálně s procesorem 68030 a 4MB FAST RAM.

Autoři

Civilní jménoPřezdívkaFunkceMěstoVěk
Fusek Dalibor - Coder, design Rožnov pod Radhoštěm 42 let
Fusek Petr Soja Grafika Rožnov pod Radhoštěm 39 let
Piska David - Coder Rožnov pod Radhoštěm 40 let
Drkula Petr - Hudba, grafika Rožnov pod Radhoštěm 40 let
Drkula Tomáš - Hudba, grafika Rožnov pod Radhoštěm 42 let