konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

AWB Magazín

Tento časopis začal vycházet v důsledku absence jiného měsíčníku na trhu. Jak už název napovídá, jedná se o pokračování diskmagu nesoucího stejné jméno, za jehož vydáváním stála skupina Charon Software. Jednalo se o měsíčník, přičwmž zpoždění vydání třetího čísla způsobily problémy v tiskárně.

Od pátého čísla došlo ve spoluráci s firmou Javosoft k dohodě s německým vydavatelstvím časopisu Amiga Magazine na možnosti neomezeného přebírání článků a v podstatě vzniku české mutace tohoto časopisu - Amiga Magazín. Z těchto plánů se však nakonec nepodařilo realizovat vůbec nic a došlo k ukončení vydávání AWB.

Vydavatelství: A-Design v.o.s., Náměstí Míru 176, Zlín.

You have no rights to post comments