logo

S Vizual Prefs to půjde

Co? Třeba přidat pár barev do woken, změnit gadgety, cykláky, šoupadla a tak. A to zvlášť pro každou vobrazovku. Začnu vod autorů.

Visual Prefs v1.0a má na svědomí:

    Massimo Tantignone
    Via Campagnoli, 4
    28100 Novara (NO)
    ITALY
      E-mail: tanti@intercom.it
      WWW: http://www.intercom.it/~amigaws

Je to shareware a poplatek koštuje 8 yenkee doláčů nebo 14 skopčák mařen. Vomezení nerigistovaný verze ti nedovolí konfigurovat víc jak deset vobrazovek a pokud jich nakonfiguruješ víc jak pět tak tě bude vopruzovat sharewarovej rekvestr.

takle si to neprohlídneš

Visual prefsy fungujou na principu patchování systémovejch GUI fcí. Naklepu to tady z fleku ať je to hned jasný: VP 1.0a jsou nejpromakanější GUI vylepšení (samozřejmě pro standartní gadtools) co kdy na mojí Amče makali.

Nároky tohodle softu nejsou nijak přesr, teda přehnaný. Chce to OS 3.0+. Jinak už nic povinně,doporučenej je akorát pořádnej monitor. Samojasno je taky dobrý mít na to nějakou paměť, FASTka se hodí, 2 MB CHIPram, neboli A1200-A4000 taky a GFX karta přijde vhod tak jako tak. Asi takhle: hlavní patchovací program VisualPrefs má 64540 bajtů přesně. Pak potřubuješ ještě prefernce, který autor obdařil voriginálním jménem "GUI".

Instalace těžkostma neoplývá. Vlastně je to brnkačka. Instaler to zařídí, akorát si do startovačky přidáš lajnu

RUN >NIL: <NIL: c:VisualPrefs 

a je to. To c: ber s rezervou, protože VisualPrefs nemusej bejt nutně v c:.

Nezapomeň umlčet a někam vodsunout "Prop3D" a "CenterTitles". Já blb zapoměl na Prop3D a dočkal jsem se nechutně neúspěšný validace hadru logicky následovanou zhruba hodinovou pařbou DiskSalvu. Ale jinak VPéčka můžou stabilitu rozdávat.

hmmmm,to si to moc neprohlÉdneÓ

  A na závěr to hlavní. Konfugurovat GUI s tím jde vopravdu super. Gadgety, buttony, šoupadla, cykláky, barvy pro Visual Prefsy jsou denním chlebem. Nejvíc asi napoví vobázky.

Nakonec jen zahlásím, že VisualPrefs jsou bonusem tohodle čísla, takže si můžeš přečíst guide nebo je rovnou naistalovat.

BOLDA         

 
 
__________________________________________

 Zpátky do Obsahu