logo
 

K čemu je asi to ticho po pěšině ?


Nabídka dne: K tomuhle čtivu dopručuju mod.peekujaano
 

Zdílnost AMIGA International Inc. (AIr) není (a ne zrovna jenom poslední dobou) ideální. To co se nám (Amigistům-uživatelům) překládá spíš zasmrádá jako fráze. A když se objeví nějaký nový info tak má podobu nový vlny frází.

PROČ ?

Osobně vyznávám názor, že všechno dění ve vesmíru má svý důvody a ty důvody maj taky svoje důvody a tak pořád zpátky až k velkýmu třesku nebo jinýmu počátku (vyber si dle libosti). Lidově řečeno "Nic se neděje z ničeho nic" (sakra,už to začíná bejt divoký). Přestanu kolem toho našlapovat jako kocour u teplýho kravince (nevymejšlím si, viděl jsem to) a na ten tenkej led vlítnu, neboť kdo je podělanej ať neleze do biologickýho společenství stromů a jinech vesměs užitečnejch organismů. (jo,les)

Víš co bude umět WB 4.0 ? Já taky ne. Přitom je jasný, že vývojáři z AIr & ICOA musí mít nejmíň představu, ale spíš tipuju, že jestli už nemaj nějakej koncept tak na něm makaj (že nedělaj nic, tomu prostě nevěřím). Když něco tajím, tak logicky (pokud nemám paranoiu) proto, že mám důvod - nechci ,aby někdo něco věděl, co by mi mohlo eventuálně nabořit plány. Že by celá AIr, ICOA plus další měli najednou paranoiu, to je slabším výrazem řečeno blbost.

Navíc začaly prosakovat z AIr takový řeči (hodně tenkej led), že by nebylo vhodný moc kecat vo plánech, aby se Billův MAJKLOSOFT nedozvěděl něco dřív než by se to dozvědět měl. Zase paranoia? Už jsem to jednou naklepal.........

Tak co to sakra je, že se vo tom existence vývojářský bojí kecat? Vochrana paměti? Nic novýho pro pixly. Víceuživatelské systémy, sítě a tak? Možná. Podpora multiprocesingu? Nevím. Nebo něco ci si zatím většina amigistů neumí ani představit a co tak maximálně vidí v mlhavejch snech?

Co já vím.....

Ale mám z toho všeho takovej vtíravej pocit, že se borci vod vývoje AMIGy rozhodli nasrat Billovi (a vlastně nejen jemu) pořádně na kebuli.

Pak tady ještě máme naši oblíbenou Phase 5. Frajeři z týhle notoricky známý to "TURBO" firmy se totiž nemají k tomu, aby poskytli hardový specifikačky svejch PowerPeCovejch tabulí ProDADu. ProDAD teda nemůže zvesela přenest svůj p.OS na Riscovky PPC 6xx.

Jo, jasně u Phase 5 to zrovna nepřekvapí . Jenže jakou to má logiku? Mám nějakej ten HARD tak se snažím podpořit SOFT-developry, aby mi pro něj napsali dostatek použitelnejch aplikaček. OS není sice jenom "vobyčenej soft",ale to na věci přece nic němění....

Pokud ovšem PHASE 5 operačnímu sytému p.OS z nějakýho důvodu nefandí, tak to pochipetelný, samonoha je. Jo, taky je mi známý, že motivy týhle turbo-společnosti bejvaj někdy prostě nepochopitelně nelogický a možná jsem prostě viděl moc bondovek,ale  .......  co takhle dohoda AIr&Phase5 ve stylu "p.OS do hnoje, krade nám trh, zdržte je co můžete a my vám dáme....."

Čistý spekulace. Jenže co když.....
V každým případě je kolem AMIGy docela živo a to je přece fajn.

BOLDA         

__________________________________________

. Zpátky do Obsahu