logo

NSA Patch - úderník nebo velký kulový ?

 
  Do rozrostlýho klanu amigistickejch patchů přibyl další. Do světa ho vypouští NSA Design,respektive jeho stvořitel Niki Murkett. Tady je spojení:
 
Email: nsa_design@geocities.com
 
URL:   http://www.geocities.com/SiliconValley/Lakes/8748
    Niki Murkett
    4 Northway
    Thatcham
    Berkshire
    RG18 3FG
    ENGLAND

NSA Patch je FREEWARE, což je fajn. Dá se najít na AMINETu (util/misc - AMINET CD 21).

V orginálním guidu se píše, že urychlí některý aplikace až čtyřikrát. No,uvidíme...

Spustitelnej soubor se jmenuje "NSA-Patch.exe" a uáááááá,proč #?.exe ??? Když už koncovku tak snad #?.(exec|executable|prog) do háje, no ještě, že to nejni *.EXE, z toho bych poblil svou dvanáctikuli zelňačkou což by nechutně zavánělo a kdo to má pak čistit. No nic vykašlu se na koncovky a naklepu radši něco jak se to používá....

Celkem jednoduše, jako parametr se zadá spustitelnej soubor (nějakej ten prog), nebo se žádnej parametr nezadá a pak NSA-patch vyhodí klasickej reqtoolsovej rekvestr pro multi-file výběr. Když mu teda něco předhodíš tak ho začne načítat, přechroupávat (patchovat,upravovat a co já vím co ještě...) no a taky ukládat zpátky na hadr, fdéčko, hádéčko, zipáč, ram/rad disk, fmskovej virtuální nebo úplně jiný médium, ze kterýho je už zmíněnej patchovacímu procesu vystavenej prog.

  A výsledky ?

Před patchováním se vyplatí zálohovat. No, ale to se vyplatí i bez patchování. Takže než to utnu, vypotím v několika málo lajnách ještě pár vlastních zkušeností.

CygnusED jsem zkoušel v SysSpeedu před i po proceduře (patchování !!!) a..... žádnej rozdíl. Řekl bych, že AWEB trochu vomládl, maká vo něco svižněji, ale nemám na to důkazy.

NSA-Patch se myslím, docela povedl, ale čtyřnásobný urychlení....., no ještě jsem zkrátka nenarazil na spustitelňák, kterej by to takle uspídilo.

BOLDA         

 
 
__________________________________________

.  Zpátky do Obsahu