logo

Na Loony Backdropáče je hezkej pohled


Aminet už přinesl spoustu kladný energie a pohodovejch prožitků do řad AMIGA kumunity. Loony Backdrops jsou vod pohledu z klanu nositelů takovejch stavů mysli. Zakopnout se vo ně dá v pix/mwb (AMINET CD 21 a první série na CD 20,sakra nebo 19,no vověřím to.....tak 20).

Loonyho podle mě vopravdu multivychutnávkový backdropáče se hoděj do wokna WorkBenche nebo jeho vobrazovku, protože jejich rozměr je 640x480. Z toho je jasný, že aby si mohl člověk užít na WB,tak na to musí mít vejbavu. Jinak  jsou všechny v vosmi barvách magickýho WorkBenche.

  Pro jejich používání bych teda vosobně doporučil "RndWBPix" (AMINET util/misc),protože tohodle importu vod klokanů (loony@mcmedia.com.au) je vopravdu hojnej počet. Posuď sám:
 

loonybd0.lha   1.5 MB  pix/mwb  AMINET CD 20
loonybd1.lha   2.2 MB  pix/mwb  AMINET CD 20
loonybd2.lha   1.5 MB  pix/mwb  AMINET CD 21
loonybd3.lha   1.5 MB  pix/mwb  AMINET CD 21
loonybd4.lha   787 kB  pix/mwb  AMINET CD 21
loonybd5.lha   777 kB  pix/mwb  AMINET CD 21
loonybd6.lha   1.1 MB  pix/mwb  AMINET CD 21
loonybd7.lha   1.1 MB  pix/mwb  AMINET CD 21

tohle sem vytáhl na ukázku:

Tvůrce těhle až překvapivě voku lahodících kreací po vodeslání první části jeho jisě silně upotřebitelnýho díla, dostal pár povzbudivejch mailů,takže povzbuzen vlídným slovem vytvořil další podle mě ještě poveděnější sadu.

Cože se dá vod Loony Backdrops vočekávat? Nějakej ten MWB pattern a na něm nějakej ten zajímavej gfx motiv ... Jakej ?

V prvních sériích to převážně byly přírodou hezky vymodelovaný a grafikem jen slabě voblečený (zato vobčas po zuby vozbrojený) fanynky mr.GURU,potom nějaký ty vobludy,komiksový drsný típci.

V dalších sadách potom převládáj opět dobře vybavený - tentokrát Mangy. Kromě vejš popsanejch motivů  'sou tam ještě samonoha nějaký další,ale už  'sem línej to tady vypocovat.

Snůška grafiky jménem Loony Backdrops stojí rozhodně aspoň za prohlídnutí a do WorkBenche fakt sekne.

BOLDA         

 
 
__________________________________________

.  Zpátky do Obsahu