logo

KANG FU je pařba !


A ne zrovna úplně marná. Existuje jen jako CééDéé verze a na svědomí ji maj frajeři vod tulipánový (tj. made in NetherLands) firmy GREED Entertainment a ještě nějaký slovo,který mě zrovna prchlo z neuronovejch spojů. Jestli si myslíš,že teď natáhnu potřebný #?.readme a zjistím to blbý slovo,tak to nepude,protože mi došlo kafe a černá voda s červenou etiketou. Ale co,vrhám se na věc.

Klokan Klont si nasadil černý brejle,nahodil tvrďáckou tlamu 0la Arnold, vodevřel tlamu a z tý se začal prudce valit těžce zapáchající příval vzduchu (ještě pořád je to vzduch,i když se spoustou divnorůznejch příměsí),kterej jak už to v atmosféře bejvá,vyvol zvokový vlnění,který vostatní sluchuschopný existence zachytáváj a vyhodnocujou jako "Hoppááááááááá,hupááááááááááááá".
Neni to špatnej zvuk,sakra.

A tu se z hlubin Galaxie vynuřuje zásadní votázka. Proč to ten Klont dělá ? Co motivuje celkem průměrnýho klokana,aby místo spásání vegetace a množení vlastního druhu sebou mlátil v nějaký arkádě-hopsačce ? Co,já vím,možná to, že sbírá malý klokany Kangaroo a zřejmě ho to baví a mě celkem taky.

Jako Klont je nakreslenej tak nějak, no,kdyby existovolo pařbanaivní umění, tak je v šuplíku. Netvrdím, ale že špatně. Jinak HAMový pozadí a stavby jsou prostě OK.

Jinak je to celkem klasika a musím uznat,že i sranda. Třeba,když Klont schytá párkrát vajíčkou pleťovou masku tak vytáhne sploplenu a utře si brejle a hubu. Volitelná je vobtížnost a heslo do levelu.

Klont používá při svý procházce kromě kopanců taky nějaký zbraně a to malorážku,vejce,pružinovou pěsťovku,bomby a bumerang a to docela konzumuju. Zezačátku se zdá,že dohrát KANG-FU bude brnkačka,ale zaručuju ti,že tak jak číslo levelu leze nahoru,tak značně přituhuje.

  KANG-FU se dá pařit,vobčas. Ale tak dobrý jako Strangers nejni.
  A dost.

BOLDA          

 
 
__________________________________________

.  Zpátky do Obsahu