konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

DIGITALICA

Skupina Digitalica vznikla na přelomu let 1993 a 1994. V podstatě šlo o skupinu několika nadšenců z Roztok u Prahy a blízkého okolí, kteří se rozhodli programovat "dema" - tedy krátké audiovizuální projekty na počítači, demonstrující programovací a umělecké schopnosti tvůrců.

Kromě několika dem (např. Radiation - září 1994) a střílečky Rexus (prosinec 1994) byla jediným větším herním projektem skupiny mlátička Unlimited Warriors, pod vedením Bedřicha Svobody (na hře se podíleli jen někteří členové). Ta byla vydána společností Miroslava Mrni, Space Interactive. Přestože se už Digitalica na žádném projektu nepodílela a její členové se věnují jiným aktivitám, skupina oficiálně nezanikla.

You have no rights to post comments