konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

DREAMTEK

Karvinská skupina, která dříve vystupovala pod názvem SMS. Za svou existenci vytvořili jednu funkční hru GoldenTetris a dvě další nedokončili. Pod názvem DreamTEK vytvořili perfektní přehrávač audio CD nazvaný DreamPlayerCD, který byl uvolněn jako freeware s registrací. Následoval program Šťastných 10, generátor pro populární sázkovou hru a rozpracovaný dungeon.

Nakonec byla situace kolem skupiny DreamTek špatná. Hrozil rozpad, což měl na svědomí stroj zvaný PC, který začínal u jednotlivých členů převládat.

You have no rights to post comments