konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

NAEX

Skupinu NaEx založil Zemák (Tomáš Zeman) společně s Lukem (Lukáš Kožek) přibližně v roce 1995 v Karlových Varech. Skupina produkovala převážně moduly a pár obrázků. Později došlo ke spolupráci s programátorem Zeleným ze skupiny Crazy Boys.

Zemák vytvářel hudbu do jeho logické hry Pacomix a Luke spolupracoval na 3D projektu, který se bohužel nepodařilo dokončit. Radim Řezníček skládal hudbu pro hru, která se jmenovala Sinuhed.

Skupina byla aktivní přibližně 2 roky, poté si každý šel vlastní cestou. Svého času probíhala spolupráce se skupinou Vertical Syndicate, pár modulů od Zemáka skončilo v jejich diskmagu MIP a Luke jim občas něco nakreslil.

You have no rights to post comments