konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

NOPIRAT TEAM

Skupinu NoPirat Team založili v roce 1991 Dirty John (Jan Zajíc) a Lanex (Michal Mareš) společně se zahájením prací na demu "Brainstorm". To bylo nakonec dokončeno na cca 30% (hudebně na 100%). Mezi další projekty pak patřil nikdy nevydaný diskmag "Scream". Krátký čas byl mezi nimi i Miras ze skupiny Toayen.

Jejich působnost na české Amiga scéně ustala po dokončení hry GameBoy Tetris v průběhu roku 1995. Lanex pak ještě po rozpadu skupiny pracoval dále na demu BrainStorm s jiným grafikem - už však mimo NoPirat Team. Demo se nakonec podařilo dotáhnout na 50% fáze a tím to skončilo.

You have no rights to post comments