konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

FB SOFTWARES

Skupinu FB Softwares založil JuDrFRED (František Brablc ml.) a začínali s tvorbou "inter" pro Excalibur CD. Vznikla z nadšení k počítačům Amiga a z odporu k počítačům PC. Konec skupiny se datuje na rok 1999, kdy JuDrFRED přešel ke skupině Marshals.

V roce 2000 vytvořil JuDrFRED (Bumper) už pod emulátorem UAE poslední demo nazvané Endtro. V něm zkritizoval ostatní Amigisty, kteří dokázali jen kritizovat skupinu za tvoření produkcí v Demomaniacu. Bohužel už nebylo možné najít schopného kodera, který by byl ochoten i něco dělat.

You have no rights to post comments