konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

MULTIMEDIA ACTIVITY

Jiří Beroušek založil firmu Multimedia Activity v roce 1996, která se měla a dodnes stará o provoz Nepomuckého Informačního KAnálu kabelové televize NIKA-TV především po grafické stránce. Název Multimedia znamená skloubení textu, obrazu a zvuku pomocí počítače a Activity znamená činnost, kterou v této oblasti firma vyvíjí. Postupem času se nabídka firmy rozrůstala o další příbuzné činnosti jako je reklama, video, www, DTP, tisk, velkoformátový tisk a laminace. V současné době nabízí kompletní výrobu především v oblasti reklamy a tisku.

mma logo

Do dnešního dne také zajišťuje vysílání městského informačního kanálu kabelové televize v Nepomuku NIKA-TV. Od roku 1996 zajišťovala provoz vysílání Amiga 2000, kterou od prvního ledna roku 1997 vystřídala Amiga 1200 (AMIGA 1230 Tower) a program Scala MM 400. Na konci roku 2003 jí však nahradilo klasické PC a program Scala InfoChannel Designer.

You have no rights to post comments