konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

VEGATRONIK

Tato slovenská skupina vznikla v roce 1991. Tronikovi se líbila tvorba (hudba a grafika) od Frankieho a proto se rozhodli založit vlastní skupinu. Její název vznikl z přezdívek dvou zakládajících členů Tronika a Frankieho. Do té doby vystupoval Frankie pod přezdívkou "Frankie of Vegasoft" takže ve spojení s Tronikem vznikl název VegaTronik.

Nejznámější tvorbou této skupiny bylo vydávání slovenského diskmagu AMI. Nicméně velice zajímavé je i jejich trackmo Vivat Slovakia. Méně známou informací je to, že tato skupina pracovala i na vlastní hře, pro kterou již měli dokončený dokonce funkční editor.

Konec skupiny se datuje na rok 1994, kdy se cesty jednotlivých členů začal rozcházet a budoucnost Amigy nenabízela již nic nového.

You have no rights to post comments