konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

4-TRACK MAGIC

Pražská skupina složená z přátel, kteří měli společnou vášeň v poslechu hudby skupiny Depeche Mode. Tento vliv se nakonec projevil také v jejich produkci. Na začátku 90. let se rozhodli společně založit kapelu Lakeside X. Dr.Vanmar skládal už na střední škole, takže o repertoár bylo postaráno. V průběhu 90. let kapela natočila nějaká dema, ale nešlo o nic zásadního. Po krátké pauze se kapela dala na konci roku 2003 opět dohromady a začala pracovat na novém materiálu. Od té doby se věci výrazně rozběhly a od té doby, co vyšlo na konci roku 2004 debutové album "Sunrise", kapela pravidelně koncertuje po celé republice.

You have no rights to post comments