konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

AMIGANS

Skupinu Amigans založil v roce 2006 Wayne jako podskupinu ArtWaY, aby do ní mohl nabrat i začátečníky, u kterých není jasná kvalita jejich produkce a do ArtWaY potom brát pouze zasloužilé scenery (aby nepoklesla kvalita produkce nebo pověst skupiny ArtWaY).

Oficiální vznik této skupiny se datuje na 1. leden 2006, kdy se na jejím založení domluvil BLAyEn a Wayne při jedné ze společných konverzací na IRC. BLAyEn dostal na starost vytvoření internetových stránek skupiny a Wayne měl schánět další lidi. Po vytvoření webu byl jako první člen oficiálně přijat právě BLAyEn. Postupem času BLAyEn přibral do skupiny další tři lidi - Marka, Flegyho a Falcona. Ti měli přispívat na web, ale na samotné produkci se nikdy nepodíleli. Jejich aktivita však časem ustala a ze skupiny byli vyloučeni. Wayne následně přibral další tři členy a tak se skupina rozlostla o Jacka (grafika), NiQ Music (hudba), Factor6 (hudba), kteří jsou dodnes právoplatnými členy. Jako první dílko byla uvedena pozvánka ArtWay 2006 invite ve spolupráci se skupinou ArtWaY, které společně vytvořil Fob (logo), Nula (hudba) a Wayne (vše ostatní).

You have no rights to post comments