konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

ATOMIC

Nápad na založení skupiny Atomic dostal Noro (Josef Němec) během dlouhé cesty vlakem o prázdninách roku 1998. Brzy po založení už měla tato skupina tři stálé členy - Nora, Vet a Nashma. Noro chtěl následně jako kodera získat Black Sira a JK (Jaroslava Kubíka). O programování se nakonec staral ABBY (Vlasta Paušar). Společně vytvořili pár kousků zdrojových kódů, ale nakonec z nich žádné demo nevzniklo.

Na jedné z Votických párty se zůčastnili soutěže se svým obrázkem a hudbou. Na následující Apocalipse párty představili jeden "trochu šílený" modul s hláškami z videa natočeného Norem, společnou grafiku Nora a Vet. Skupinou následně prošel také Walki, který měl na starost různé věci kolem e-mailové komunikace, hardware a trochu 3D grafiku.

Skupina oficiálně nikdy nezanikla a Noro pod její hlavičkou prezentoval ještě pár svých výtvorů na párty ArtWay 2007. Oficiální ukončení prohlásil Noro oficiálně až v říjnu roku 2011.

You have no rights to post comments