konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

CONSPIRACY

Skupinu Conspiracy založil v roce 1994 po svém odchodu ze skupiny Division hudebník říkající si Spitfire (Petr Klimunda), který si změnil přezdívku na Bub.

Skupina v roce 1994 oznámila probíhající práce na připravované AGA střílečce - 3-4 diskety jako Projekt-X, skvělá hudba, mnoho levelů a potvor. To však byly zároveň poslední informace, které k této hře kdy vydali. V roce 1995, po úspěšném demu Lazy, vydala tato vsetínská dvojice další demo - Chaos. Pro scénu pak chtěli udělat ještě musicdisk Yannefer a nějaké demo pro Amigu 1200. Po tomto se chtěli věnovat pouze práci na vývoji her, což bylo v této době velice oblíbené. Bub dodělával hudbu pro hru Brainstrorm od skupiny Magic Birds.

You have no rights to post comments