konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

CRAZY BOYS

Opavská skupina Crazy Boys byla aktivní v době, kdy všichni její členové navštěvovali opavské gymnázium, tzn. v letech 1992 (po lyžařském kurzu v prvním ročníku gymnázia) až do roku 1995. Její název vystihuje šílence, kteří trávili hodiny a hodiny u rotujících krychli a opakujících se 64 řádkových patternů.

Členové skupiny Crazy Boys byli všichni z Opavy, stejného města jako Vectors. Jofova (Petkov Jan) a Human Factorova (Petkov Marek) sestra Jana, chodila na gymnáziu do stejné třídy (a nejen do ní) s Abbem, takže on občas vyzvídal copak to ve Vectors plánují ;o)

V roce 1995 skupina prohlásila, že i přes všechny komerční tendence na scéně (tvorba her), zůstane věrná pouze tvorbě dem. Oficiálně se však skupina nikdy nerozpadla, jen po odchodu členů na Vysoké školy (právě v roce 1995) začali mít jiné zájmy.

Nejdéle zůstal Amize věrný Zelený (Daniel Smolka), který jí prodal až v roce 1999. Jediným současným majitelem Amigy 500+ je Quido (Martin Žídek), který jí má schovanou někde pod postelí ve svém bývalém dětském pokojíku u svých rodičů.

You have no rights to post comments