konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

DESTINATION ZERO

Slovenskou skupinu Destination Zero založili 4. června 1994 dva přátelé - Night Wolf a Migadeath. V únoru následujícího roku se k nim přidal grafik Maverick. Netrvalo dlouho a v červenci roku 1995 skupina vydává slideshow Naked Chicks. Stejný měsíc se ke skupině připojuje také Orc jako programátor a hudebník. V srpnu stejného roku bylo vydáno jejich první demo The Lost Dog.

Tato skupina stála také za vydáváním diskmagu Shock, jehož první číslo bylo veřejnosti představeno 18. prosince 1995. Druhé číslo se objevilo v 29. dubna 1996. Třetí číslo bylo uvedeno 18. listopadu 1996. Čtvrté a zároveň poslední číslo tohoto diskmagu se objevilo 31. srpna 1997.

Necelý rok po svém působení ve skupině, byl v červnu 1996 ze skupiny vyhozen Orc. V srpnu 1996 se k nim připojil jako hlavní programátor Radi-ator.

V dubnu roku 1997 se tato skupina stala oficiálním pořadatelem Amiga sekce na akci Demobit '97.

You have no rights to post comments