konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Harvester

Skupinu Harvester založili 1. června 1999 dva kamarádi - AGASlayer a X-Type, kteří se již znali z předchozího působení ve skupině Proximall. Tam však brzy pochopili, že se v ní nic nového neděje a že jsou oba velice dobře sehraní a mají chuť něco tvořit. V tuto dobu se neznali osobně a veškerá komunikace probíhala skrze IRC. Tam se také zrodila myšlenka, že vytvoří zcela novou skupinu. Po pár e-mailech se oba dohodli na názvu Harvester. AGASlayer se stal koordinátorem české sekce a X-Type sekce polské. Hned na začátku každý přivedl do skupiny několik svých přátel. X-TYPE přivedl Arneeho a Cromaxe, AGASlayer zase RedRose, TommyGuna a Speedyho.

Skupina se dlouhou dobu potýkala s problémem nalezení vlastního kodera. Nakonec jim podal pomocnou ruku Sachy a Emers. Sachy pomohl vytvořit první demo Overt Enemy, které získalo na párty Apocalypse'99 třetí místo. Emers pomohl naprogramovat 64kb intro, které se na párty Satellite'99 umístilo také na třetím místě. Juen vytvořil 4kb intro Radial Blur, ktere se na party Apocalypse2000 umistilo na třetím mistě.

Skupina byla oficiálně rozpuštěna přesně po dvou letech, 1. června 2001.

You have no rights to post comments