konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Horizontal Lamerz

Vznik skupiny Horizontal Lamerz měl 9. května 1998 na svědomí Láhve (Hrdlička Radek), Dizzy (Sezima Daniel) a Hologram (Bubeník Jaroslav), kteří jí společně založili na na SHEEP Party (další z akcí Vertical Syndicate).

Jednalo se o jakousi levou ruku skupiny Vertical Syndicate, ale neuměli na rozdíl do Verticalu skoro nic (podle názoru Láhveho). Na onom Z u "Lamerz" si jeden čas hodně zakládal Bolda, kdy mu v roce 2001 předal Láhve vedení skupiny a založil mezinárodní Reason ve spolupráci s jugoslávským coderem GodJr.

Velké změny přišly až ve chvíli, kdy se ke skupině Horizontal Lamerz připojil Bolda a E.N.I.F (bývalí redaktoři diskmagu Amiga Positive - který tím přestal existovat). Tímto příchodem došlo k posílení coderů v řadách Horizontal Lamerz.

K oficiálnímu rozpadu skupiny nikdy nedošlo a někteří její členové pod touto značnou hrdě vystupují dodnes. Naposledy asi TDM.

You have no rights to post comments