konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

PSEUDOS

Pod názvem PSEUDOS se v roce 1996 spojilo několik známých tváří z Amiga scény, aby tak vytvořili prestižní značku uznávanou nejen na území České Republiky. Stěžejním směrem měl být vývoj komerčních her, které měly vycházet ve verzích pro Amigu i PC. Orientovat se chtěli na celosvětový trh a z toho plynula také cenová politika tohoto sdružení (ceny měly být nízké).

pseudos logo

Rozpad skupiny nastal v roce 2005. Poslední projektem byla strategická, massive-multiplayer online hra ze sci-fi prostředí nazvaná Offworld. Měla vlastní, pokročilý 3D engine, byla dotažena do stadia hratelné demoverze 1. levelu a potenciálním investorům byla nabídnuta formou interaktivního prezentačního DVD. Nabídka zůstala bez odezvy, podobně jako u hry BALL! Offworld vypadal opravdu fantasticky! Bohužel přišel v době, která už "malým" výrobcům her moc nepřála. Pro autory znamenala zklamání po téměř třech letech práce a velké množství proinvestovaných peněz z vlastních prostředků. Proto je jasné, že k dalšímu pokračování činnosti Pseudos už nedošlo.

You have no rights to post comments