konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

CZEX

CZEX byla skupina fungující už na ATARI scéně, která vznikla v rozmezí let 1992 až 1993. Zanedlouho po svém vzniku se spojila s Atari skupinou SPS Company. Prvotním cílem této skupiny bylo hlavně rozpohybování Atari scény. A tady by všechny informace končily, nicméně důvod proč je tato skupina uvedena i zde je Trauma (Závodník Marek). Ten se nakonec neomezil jen na Atari scénu, ale postupem času přešel i na Amigu a byl členem skupin Razor 1911 (2000), Phuture 303 (1996), Royal (1996 - 1999) a Polaris (1991).

Často přispíval svými články do Amiga diskmagů Exit, Devotion, Generation, Jurassic Pack, RAW, Retro, Seenpoint, Speed a Top Secret (Majic 12). Byl také šéfredaktorem prvního Atari ST diskmagu Crack a později přispíval i do diskmagu Narsil. Nakonec se rozhodli přejít ke komercializaci. Už při práci na demu Fanta Morgana tvorba dem už skupinu moc nebavila a hlavním cílem bylo vyhrát soutěž na akci Demobit '95. Po tomto demu pro scénu v podstatě už nic neudělali. Proto se chtěli více zaměřit na komerční tvorbu her pro Amigu a PC.

You have no rights to post comments