konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Videa produkcí

Před časem jsem dostal pár dotazů od bývalých scenerů, kteří už dnes nemají vlastní Amigu ani zprovozněný emulátor, jestli by šlo nahrát video z jejich produkce. A tak po pár měsících práce mám to potěšení představit další velkou novinku, kterou jsou videa zachycující jednotlivá dema a intra. Ty jsou k dispozici u jednotlivých skupin v sekcích Produkce, kde je dané video dostupné po kliknutí na ikonu yt icon.

Kromě toho byly samozřejmě opět aktualizovány jiné informace. Hudební archiv má nově velikost 247 MB a obsahuje 2.003 modulů od 93 autorů. Jako další byly doplněny informace o akci Fiasko 99 (report, fotografie, výsledky), nové moduly od NoolyRaistTDMTrixieJohhyZ. Přibylo také pár obrázků od CoboldFroggerTraumaTraxApex. A jako poslední se dočkala aktualizace skupina Fabiness, u které byla doplněna produkce, informace o zahraničních členech a další hudba jejich hudebníků.

You have no rights to post comments