konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Počítač aktívne

Počítač aktívne

Počítač Aktívne byl slovenský časopis, měsíčník o počítačích pro profesionály i amatéry. Byl zaměřen na počítače IBM PC, Commodore 64 a Commodore Amiga. Obsah tvořili články popisujíce hardware, užitkové programy a samozřejme i hry, které byli véce návody než recenzemi. Některé články byli preložené z německých časopisů Computer Personlich, 64-er a Amiga firmy MARKT & TECHNIK.

Šéfredaktorom byl Roman Kučera, zástupcem Richard Švec a redakci tvořili: Vladimír Orlík, Marián Dudek, Vladimír Vojtek, Róbert Fabian, Tomáš Čudrnák, Roman Akáč.

You have no rights to post comments