konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Amiga

Amiga

Nulté číslo časopisu Amiga se objevilo v červenci roku 1990 a bylo dodáváno zdarma. Jednalo se o měsíčník tištěný na černobílém papíře s barevnou obálkou. Vydavatelem byl Jiří Prózr (Italská 754/29, Praha).

Jiří Prózr, Khaled Husseini, Zdeněk Daníček a Tomáš Daníček
Redakce časopisu Amiga (1991): Z leva - Jiří Prózr, Khaled Husseini, Zdeněk Daníček a Tomáš Daníček

Od ledna 1991 došlo ke skokovému zdražení časopisu z 8,- Kč na 20,- Kč, kvůli zdražení papíru a polygrafických prací. Nicméně zároveň jako kompenzace došlo ke zvýšení obsahu časopisu o čtyři stránky, na celkových 24. Ukončení vydávání časopisu bylo rozhodnuto od prosince 1992, kdy vyšlo poslední číslo. Toto rozhodnutí bylo uděláno z ekonomických důvodů, kdy už nebylo rentabilní jeho další vydávání.

You have no rights to post comments