konec

S ohledem na nízký zájem a totální ignoraci vlastní komunity, jsem se rozhodl tento projekt k 25. 02. 2019 zakonzervovat a po mnoha letech zároveň ukončit své veškeré aktivity spojené s Amiga platformou a její českou komunitou.

Stránky jako takové budou fungovat dále, nicméně zde už nebude přibývat žádný obsah, nebude možné komentovat, ani registrovat nové účty.
Pokud si budete přát vymazat z těchto stránek jakékoli informace o své osobě,
můžete mně i nadále kontaktovat na e-mailu uvedeném v zápatí stránek.

Pro toto řešení jsem se rozhodl po velice těžkém rozhodování a s opravdu těžkým srdcem uzavírám tuto 14 let trvající etapu svého života.
Asi bych v této práci pokračoval ještě mnoho let, ale ignorace vlastní komunity je nadále neúnosná.

Zároveň bych rád požádal "administrátory portálu" Amigamortal.cz, aby se opět nesnažili vykrádat obsah tohoto webu.

Amigoun

Amigoun

PřezdívkaCivilní jménoMěstoRočníkModulůArchiv
Amigoun Vrabec Pavel Praha 1980 3 Stáhnout
   První počítač se kterým se kdy setkal byl Commodore 128, které si koupili těsně po revoluci jeho starší sourozenci. Nejdříve hrál jen hry jako 1942, Superpipeline II, Paperboy apod., později disketové verze Turrican, Rastan Saga, Flying Shark. Asi po roce byl Commodore 128 prodán a přivezena Amiga 500. Hry byly super a ten zvuk - nemělo to chybu. Jen si hrál, ripoval moduly a típal screenshoty přes Action Replay III. Poté se upgradovalo na Amigu 1200 a zase to bylo o třídu lepší, což ho mile překvapilo, AGA a 68020 - prostě pohoda. Bohužel asi po roce ji jeho bratr prodal a mu zbyly jen oči pro pláč. Kolem roku 1995 si společnými silami zakoupili CD32 s Paravision a HDD. Dokonce koupili i paměť, ale ta jim tam bohužel nepasovala. Za rok zase CD32 šla pryč a Amigoun dosáhl v roce 1996 konečně na svou skoro vlastní Amigu 1200 od ESCOMU. Později přibyl Blizzard 1230 IV, pak SCSI kit, monitor Microvitec 1438S, tiskárna, scaner atd... Kvůli Shapeshiftru později upgradoval 030 na 040 a ještě později, až po roce 2002 na 060. Kromě toho se Amiga 1200 dostala nakrátko do Micronik toweru a skončila v E/Box toweru. Přibil ještě Mediator PCI 1200 sloty. Z nich ale dodnes nadšen moc není. A od března roku 2007 opět vlastní CD32 (NTSC) z Vesalie, také si udělal radost nákupem Amigy 600 a přikoupením modulu Paravision SX1.
   Jeden z redaktorů online časopisu Amiga Continued. Po jeho zkončení, si založil se svým kamarádem Rektorem vlastní stránky Amiga Times Magazin, které před nějakým časem nechal zrušit.

You have no rights to post comments