The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

Na začátku roku 1996 vznikla zajímavá organizace s názvem Amiga Translator's Organization (ATO), mající za cíl lokalizaci programů na Amize do všech možných jazyků. Organizace byla založena Ole Friisem z Dánska, který celý projekt vymyslel a řídí chod celého ATO.

Jednalo se o dobrovolné sdružení lidí, kteří ve svém volném čase překládali programy, ať už šlo o freeware, shareware nebo plně komerční věci. Mezi hlavní rysy ATO patřilo hlavně používání jednotné terminologie při překladech, korekce překladů při náročnějších projektech a překladech dokumentací.

ATO bylo rozděleno na jednotlivé národní sekce (podle přihlášených zemí) řízené hlavním administrátorem (Ole Friis). V dobách své největší aktivity pokrývalo ATO prakticky celou Evropu, několik zemí Asie (i japonštinu), Jižní Ameriky (Brazílie). Bylo zajímavé vidět, kde všude se Amigy vyskytovaly a používaly. Dané sekce byly řízeny národním administrátorem a dále jí tvořili překladatelé a korektoři. Většinou se jednalo o stejné lidi, kteří své funkce měnili podle vytížení a aktuálních úkolů.

Oficiální složení

PřezdívkaCivilní jménoFunkceMěstoRočník
UFO Šindlář Vít Národní administrátor Brno -
sindlar vit thInformace nejsou k dispozici.
- Zima Ondřej Překladatel Brno -
zima ondrej thInformace nejsou k dispozici.
AGASlayer Kristen Boleslav
Překladatel Havířov 1977
agaslayer thObčanství má české, národnost polskou a příjmení pochází ze Švedska, kde má vzdálenou rodinu. Maturitu dělal na střední průmyslové škole v oboru strojní v Karviné. S PiosOne se seznámil až při studiu na Vysoké Škole Báňské v Ostravě (fakulta strojní a obor robotizace). Znali se sice již od vidění z průmyslovky, kde měli společný tělocvik (stejný ročník, ale jiná třída). V té době však ještě nevěděli, že jsou oba Amigisté. V době kdy se o sobě dozvěděli, pracoval již PiosOne jako správce sítě na Městském úřadu v Bohumíně.

Před založením skupiny Harvester byl členem skupiny DREAMTEK, kde plnil funkci swappera a text writera. Zároveň byl členem polských skupin Proximall a NIEROBY. Postupem let se stal častým přispěvatelem do papírových časopisů Magazyn Amiga (PL), Amiga Computer Studio (PL), pak pro Amiga Review (CZ). Jeho texty se však objevily i v diskmazích AmigaCS, TopSecret, Taboo (PL), Exit, Beret (PL) a vlastních projektů jako TWISTER a AmigaContinued.... Dodnes žije v Havířově. Pracuje v Karviné jako zaměstnanec státní zprávy.

Online bookmaker Romenia bet365