The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

C.A.D.A.

(Československý archiv demoscény pro Amigu)

Zahájení prací na tomto projektu se datuje už na konec roku 2008. Od počátku bylo mým hlavním cílem najít a zachovat pokud možno co nejvíce informací o bývalé i současné české a slovenské Amiga demoscéně. V první fázi jsem dával dohromady jen všeobecné informace, ale brzy se ukázalo, že není k dispozici moc dostupných informací. Proto jsem pomalu začal hledat a kontaktovat bývalé scenery a všechny lidi, kteří měli co do činění s naší demoscénou. Mnoho z nich se mi kontaktovat nakonec podařilo a s jejich pomocí bylo možné doplnit velice zajímavé informace.

Postupem času se ukázalo, že tento projekt pomalu přerostl zaměření mateřského portálu Amigaportal.cz a v tu chvíli vznikly tyto samostatné stránky. Ty bohužel přežily mateřský portál o Amize.

book

Ačkoli projekt není ani zdaleka dokončen, naleznete zde mnoho zajímavých informací. Pokud to bylo možné, u jednotlivých hudebníků naleznete většinu jejich modulů v MP3 formátu (s možností jejich online přehrávání). U grafiků se zase snažím dávat dohromady jejich grafické práce. Nic z toho by ale nebylo možné bez soukromých archivů původních scenerů nebo různých jiných zdrojů na internetu.

Online bookmaker Romenia bet365