The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

A-Gate

Diskmag skupiny Raptors, která o jeho vzniku začala uvažovat v době, kdy se objevily první informace o zániku posledních dvou českých diskmagů, kterými byly OKO a Exit. Práce na samotném diskmagu byly zahájeny krátce po letním Resetkání '95.

Autoři původně plánovali dokončit první číslo diskamgu A-Gate přibližně v průběhu prázdnin stejného roku, ale kvůli nedostatku času se jeho dokončení protáhlo přibližně o tři týdny, až na září roku 1995. O měsíc později se objevilo i druhé číslo a tím vše skončilo.

Od samého počátku bylo autorům jasné, že se nemůžou spoléhat na články od přispěvovatelů (což byl také hlavní důvod zániku Exitu i Oka), nicméně obě čísla se jim podařilo zaplnit články od svých přátel. Měl to být ještě poslední pokus o oživení před úplným rozpadem staré scény.

Nicméně v prvním čísle autoři ještě nestráceli naději a obrátili se s prosbou o nové články na samotné uživatele. Do druhého čísla samozřejmě žádné články neposlali a tak vydání dalšího čísla už nenastalo.

První číslo naprogramoval Artie a grafiku zajistil Atrej ze skupiny Harmoni. Druhé číslo už měl na svědomí hlavně Artie a hudbu vytvořit Muph.

Stálou redakci tvořili členové skupiny Raptors - Artie, Shock, Muph a Woody.

Download

 NázevUvedenoArchivVelikostDownload
A-Gate 01 09/1995 DMS 459 KB Download
A-Gate 02 10/1995 ADF 880 KB Download

You have no rights to post comments

Online bookmaker Romenia bet365