The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

FABINESS

Švédsko - slovenská skupina, kterou založil Melfis (Björn Johansson) v roce 1997. Skupina fungovala jak na Amiga platformě, tak zároveň i na PC.

Složení skupiny

PřezdívkaCivilní jménoFunkceMěstoRočník
Genetix Alan Dunn Hudba Velká Británie -
emptyDříve vystupoval pod přezdívkou The Edge. Byl postupem času členem skupin Darkage (DKG), Fabiness, Instinct (ITC - INT), Mangoo, Nautika a Vortex (VTX).
Gigolo Aunt - Hudba Francie -
emptyInformace nejsou k dispozici.
HarZa Harri Hentonen Hudba Finsko -
emptyInformace nejsou k dispozici.
JohhnyZ Zahurančík Jan Hudba Piešťany, SK 1980
zahurancik jan thSe skupinou spolupracoval celkem krátce. Skupina jej oslovila, jestli by bylo možné použít jeho modul Watch I Fly do jednoho ze svých dem. Modul sice nakonec použili, ale špatně nastavili timing, takže zněl o trochu jinak než původní originál. Následoval ještě jeden modul Fabiness, kdy si Honza hrál se SoundStudiem. Dnes je autorem vynikajícího emulačního prostředí AmiKit, který pomáhá mnoha lidem najít cestu zpět k Amize.

Vystudoval psychologii na Filosofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Absolvoval také program rozvoje pokročilých dovedností trenérů a konzultantů managementu a personálu. Dnes pracuje ve firmě Image Lab, kde působí jako senior konzultant a lektor.
Max Max Richard Grafika Michalovce, SK 1975
richard max thDodnes působí v oblasti grafiky, grafického designu a multimédií. Ukázky z jeho prací naleznete na stránkách www.richardmax.sk.
Melfis Björn Johansson Grafika Hässleholm, Švédsko -
emptyInformace nejsou k dispozici.
Qwan Krister Kalin Hudba Švédsko 1979
qwan thO počítače se začal zajímat už v roce 1989, kdy dostal od rodičů k vánocům Commodore 64. Jako všichni ostatní nejdříve hrál hry, ale to ho nakonec omrzelo. Až v roce 1994 se dostal k modulům na A500 a opět jej to začalo bavit. O rok později si už koupil vlastní Amigu 1200. Nejvíce používal Protracker, později zkoušel komponovat i v DigiBoosteru.

Dříve vystupoval pod přezdívkami Tique, Clone, Screamer nebo Qwannabrat. Byl postupem času členem skupin Epadrena (EPA), Fabiness, La Paz (LPZ), Reality Bytes, Suprana, Up Rough (UP) a Up Rough Kidz.
Sante Dvořák Dalibor Coder Humenné, SK -
dalibor dvorak thSlovenský coder, původem pocházející z Čech. Jeho prvním počítačem byl bratrancův Didaktik M, přes kterého se dostal k A600 a A1200. V roce 1998 opustil skupiny Fabiness a Magic Owls a připojil se k polské skupině Absurd, jako coder. Dnes pracuje jako IT specialista u firmy Telefónica O2 Business Solutions spol. s r.o.
Sibowitz - Coder Švédsko -
emptyInformace nejsou k dispozici.
 
 

You have no rights to post comments

Online bookmaker Romenia bet365