The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

ANTIK

Scene skupina pocházející z Košic. Skupina začínala původně na počítači ZX-81, posléze přešli na Commodore 64 a nakonec se zaměřili na Amigu. Ve svém počátku byl její název ANTIK 68. Činnost na Amiga scéně se datuje od roku 1988, kdy změnili svůj název na ANTIK (název odvodili od slova antikomunisti).

Za svou existenci uvedli pouze jedno demo, které však bylo po hudební i programátorské stránce značně vyspělé. Grafika trochu pokulhávala, ale celkově demo budilo zaslouženou pozornost. Bohužel, se mi ho nepodařilo sehnat.

V roce 1988 z recese nasamplovali projev Miloše Jakeše (KSČ) a Bendy vytvořil v soundtrackeru modul, který obsahoval mix z jeho projevu. Tento modul se jmenoval "Čistá Psychiatria". Slova "čístá psychiatria' tehdy namluvil Igor Kolla. Byl to skvělý underground, který ve své době oběhl celé Košice a podle ohlasů dokonce ještě dále.

Postupem času se skupina zaměřila na komerční tvorbu softwaru. Pracovali například na textovém editoru, video a audio digitizéru (který měl být distribuován po celé Evropě). Pracovali také na dvou hrách - Pischczorcy (piškvorky) a Exploding Atoms.

Skupina Antik však v roce 1999 přešla na komerci a nakonec se přetransformovala v obří telekomunikační společnost Antik Computers & Communications, která dnes pokrývá optikou celé Košice.

Složení skupiny

PřezdívkaCivilní jménoFunkceMěstoRočník
- Kolla Igor Zakladatel Košice, SK 1970
kolla thV dnešní době je majitel a zároveň generální ředitel firmy Antik Computers & Communications, obří telekomunikační společnosti v Košicích (Slovensko).

Začal podnikat ve svých 21 letech ještě při studiu na Technické univerzitě v Košicích. Firmu Antik Computers & Communications založil v roce 1990. Nejdříve společně s přáteli pracovali na vývoji aplikací pro jiné firmy a teprve postupem času začal budovat datovou síť pro sebe a svou firmu, až se postupně propracoval k širokému okruhu zákazníků. Dnes kromě košické centrály Antiku se 120 zaměstnanci dává v čínské továrně v provincii Kanton práci více než 2.000 lidem, kteří zde vyrábějí jedny z nejlepších televizních set-top boxů na světe.
- Micheľ Ján Zakladatel Košice, SK -
emptyNakonec z ANTIKU odešel a dneska se věnuje obchodu.
Bedny Bednář Marek Coder, hudba Košice, SK 1972
bednar marek thPracoval na Amize 500, rozšířené na 2.5MB RAM a monitoru Philips.

Dnes je generálním ředitelem firmy Box Network, která stojí např. za známými stránkami astalavista.box.sk nebo www.cassovia.sk. Samozřejmě i nadále spolupracuje s firmou Antik Computers & Communications.
Fucker Antal Miloslav - Košice, SK -
emptyZačátkem 90 let založili společně s Bednym (Marek Bednář) živnost a začali pracovat na textovém editoru pro Amigu nazvaném TEd. Dnes pracuje jako vedoucí oddělení Vývoje hardware u firmy Antik Computers & Communications, obří telekomunikační společnosti v Košicích (Slovensko).
- Antal Miroslav - Košice, SK -
emptyBratr Fuckera (Miloslava Antala). Je druhým spolumajitelem firmy Antik Computers & Communications, kde má funkci vedoucího oddělení optických sítí.
Kudy Kudela Karol Hudba Košice, SK -
emptyV současné době pracuje ve firmě Antik Computers & Communications, kde se specializuje na hardware. Je to absolutní expert, který sám dokázal postavit prototyp Amiga sampleru, který se nakonec prodával po celé Evropě.
Korenický Koreň Peter - Košice, SK -
emptyInformace nejsou k dispozici.
Človek Ember Lubomír - Košice, SK -
lubo ember thDnes je majitelem firmy OnlineTV Inc. a dlouhou dobu žije a pracuje v USA.

You have no rights to post comments

Online bookmaker Romenia bet365