NAEX

Skupinu NaEx založil Zemák (Tomáš Zeman) společně s Lukem (Lukáš Kožek) přibližně v roce 1995 v Karlových Varech. Skupina produkovala převážně moduly a pár obrázků. Později došlo ke spolupráci s programátorem Zeleným ze skupiny Crazy Boys.

Zemák vytvářel hudbu do jeho logické hry Pacomix a Luke spolupracoval na 3D projektu, který se bohužel nepodařilo dokončit. Radim Řezníček skládal hudbu pro hru, která se jmenovala Sinuhed.

Skupina byla aktivní přibližně 2 roky, poté si každý šel vlastní cestou. Svého času probíhala spolupráce se skupinou Vertical Syndicate, pár modulů od Zemáka skončilo v jejich diskmagu MIP a Luke jim občas něco nakreslil.

Složení skupiny

PřezdívkaCivilní jménoFunkceMěstoRočník
Little Green Smolka Daniel Coder Opava -
dan smolka thPřešel ze skupiny Crazy Boys. V současné době pracuje jako SW developer v MS .NET + MSSQL. Bydlí kousek od Prahy. Je svobodný, bezdětný i když toto se nejspíše brzy změní :)
Luke (Werich) Košek Lukáš Hudba, grafika Karlovy Vary -
lukas kosek (werich) thU grafiky zůstal i profesně. Po škole začal pracovat jako DTP operátor, potom jako správce katedry multimédií na FAMU a v současné době pracuje jako hlavní grafik v televici Óčko.
- Řezníček Radim Coder, hudba Karlovy Vary -
emptyPozději přešel ke skupině GODS, kde se podílel na tvorbě hry Sinuhed.
Zemák Zeman Tomáš Hudba Karlovy Vary -
zeman tomas thInformace nejsou k dispozici.

You have no rights to post comments

Pokud chcete pomoci doplnit jakékoli informace související s tímto webem, ať už jde o moduly, grafiku, dema atd...,
tak mne kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Kabara Jaroslav