The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

NAEX

Skupinu NaEx založil Zemák (Tomáš Zeman) společně s Lukem (Lukáš Kožek) přibližně v roce 1995 v Karlových Varech. Skupina produkovala převážně moduly a pár obrázků. Později došlo ke spolupráci s programátorem Zeleným ze skupiny Crazy Boys.

Zemák vytvářel hudbu do jeho logické hry Pacomix a Luke spolupracoval na 3D projektu, který se bohužel nepodařilo dokončit. Radim Řezníček skládal hudbu pro hru, která se jmenovala Sinuhed.

Skupina byla aktivní přibližně 2 roky, poté si každý šel vlastní cestou. Svého času probíhala spolupráce se skupinou Vertical Syndicate, pár modulů od Zemáka skončilo v jejich diskmagu MIP a Luke jim občas něco nakreslil.

Složení skupiny

PřezdívkaCivilní jménoFunkceMěstoRočník
LG (Zelený) Smolka Daniel Coder Opava 1976
dan smolka thO počítače se začal zajímat v rámci kroužku organizovaném Okresním domem pionýrů a mládeže v roce 1987, kde každé úterý probíhal kroužek se zaměřením na slaboproud a ve středu na počítače (PMD-85). Jeho prvním počítačem se v roce 1992 stal Commodore 64. V roce 1994 si však domů pořídil svojí první Amigu 600. A postupem času se nakonec dopracoval až k Amize 1200 s turbokartou MC68040. A na Amize propadl hlavně programování v assembleru (ASMOne). K samotné scéně ho přivedli nakonec kamarádi, dema ale i hry.

Jeho rozhodnutí nakonec prodat Amigu a ukončit jeho působení na scéně ovlivnil nástup na Vysokou školu, potřeba práce na PC a internet. PC se rozhodl pořídit si potom, co na vysoké škole dělal semestrální práci z programování v assembleru. Tu ještě zvládl udělat v emulátoru PC na Amize, ale tragická rychlost 12x XT ho donutila ke koupi svého prvního Pentia. A postupem času se PC začal věnoval více a více. Amigu nakonec prodal za pětinu pořizovací ceny (8.000 Kč), čehož dnes upřímně lituje. Ale život jde dál...

Jeho působení na scéně mu nakonec dalo do života radost z programování pro samotné programování. Ano, dodnes je programátor :) I když dnes už není na scéně nijak aktivní, rád na ní vzpomíná. Za to nejlepší, co se mu na scéně povedlo považuje Pacomix 2 (má i zdrojové soubory pro nikdy nevydanou PC verzi).

Po rozpadu skupiny Crazy Boys začal spolupracovat s Vectors. V té době totiž bydlel jen pár kroků od Trixieho, který měl v hlavě pár nápadů, které chtěl realizovat, ale chyběl mu k tomu coder. Pod hlavičkou Vectors spolupracoval jako coder na projektech Tenkrat na wschozdie a posledním Exitu. V současné době pracuje jako software engineer u firmy Adastra. Bydlí kousek od Prahy.
Luke (Werich) Košek Lukáš Hudba, grafika Karlovy Vary -
lukas kosek (werich) thU grafiky zůstal i profesně. Po škole začal pracovat jako DTP operátor, potom jako správce katedry multimédií na FAMU a v současné době pracuje jako hlavní grafik v televici Óčko.
- Řezníček Radim Coder, hudba Karlovy Vary -
emptyPozději přešel ke skupině GODS, kde se podílel na tvorbě hry Sinuhed.
Zemák Zeman Tomáš Hudba Karlovy Vary -
zeman tomas thInformace nejsou k dispozici.

You have no rights to post comments

Online bookmaker Romenia bet365