The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

THE STORMBRINGERS GROUP

Pražská skupina The Stormbringers Group, která údajně pracovala na novém českém dungeonu v klasickém stylu Dungeon Mastera. Oznámené technické parametry vypadaly opravdu zajímavě - 640×512, RTG master, 256 barev a HiColor, AHI a PPC podpora. Další pak měla být strategická hra inspirovaná Dunou, adventura "Jerry Bavlna" atd... Nic z toho se však nepodařilo dotáhnout do konce.

Složení skupiny

PřezdívkaCivilní jménoFunkceMěstoRočník
Andrew - Coder - -
emptyInformace nejsou k dispozici.
Hollowman Veselý David Zakladatel, hudba - 1975
hollowman thK počítačům se dostal někde kolem roku 1985, kdy poprvé uviděl herní automaty (na mince). To byl také důvod, proč začal přesvědčovat rodiče, aby mu koupili nějaký vlastní počítač. Po slouhém terorizování, prošení a slibování všeho možného, mu rodiče koupili Didaktik M. Po nějaké době strávené hraním her se začal snažit tvořit něco víc. Začaly tak vznikat první trainery pro ZX hry, klasické textové adventury v BASICu (např Zork atd...). V roce 1988 začal chtít vlastní Amigu 500.

V té době jí však bylo téměř nemožné získat, protože u nás komunisté vyhlásili embargo na dovoz procesorů Motorola. Důvodem embarga bylo to, že procesory Motorola byly používány také v raketách Pershing. Nakonec však přišel listopadu 1989 a komunisté museli od válu. Zanedlouho už si domů vezl Amigu 2000 (2030/33 mHz). Nakonec skončil u Amigy 1200 vybavené turbokartou 68030/50 Mhz, 64 RAM, CD-Rom, CD-RW, Fast-Ata atd...

Svou přezdívku získal kvůli poslouchání hodně tvrdé hudby a svého času pořád dokola poslouchal Entombed, kteří měli na svém albu písničku Hollowman. Ta se mu zalíbila a rozhodl se její název používat jako svojí přezdívku.

K tvorbě hudby měl vždy blízko. Před Amigou dokonce hrál 4 roky na basu v punk-rockové kapele. K tvorbě hudby na Amize používal programy Protracker, Octamed, SoundStudio, Digibooster, Digibooster Pro atd... Ale nejvíce si oblíbil právě Protracker 2.31.
Jupiter Vísek Petr Grafika, 3D grafika - -
emptyInformace nejsou k dispozici.
Marwin - Coder - -
emptyInformace nejsou k dispozici.
VlnaR Vlna Roman Swapper Praha 1975
vlna romanInformace nejsou k dispozici.

You have no rights to post comments

Online bookmaker Romenia bet365