The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

STILL TEAM

Skupina Still Team vznikla v roce 1996 a snažila se vytvořit nový diskmag Still. V podstatě za dobu své existence nevytvořili kromě několika obrázků a hudby vůbec nic.

Složení skupiny

PřezdívkaCivilní jménoFunkceMěstoRočník
Fractal Kovář Michal Grafik Praha 1977
fractal thNarodil se v Domažlicích, nyní žije v Praze. Svůj první počítač získal v roce 1988, kdy mu jeho otec koupil Atari 800 v NDR a schoval jej do prádelny, kde ho Fractal našel. A tak začal pochopitelně hrát hry a pak koukal, že tam svítí "READY" a kurzor. Pak u kamaráda viděl Amigu 500 a hned jí chtěl. A tak dlouho otravoval rodiče, až v prádelně našel Amigu 500. Pak přišel na to, že se tak kromě hraní her dá dělat i něco jiného. Nejdřív si sehnal ProTracker, tak zkoušel nějaké šílenosti. Netrvalo dlouho a začal si hrát s grafikou.

Ke své přezdívce přišel tak, že v době kdy začínal laškovat s grafikou (1993 - Amiga 500), si sehnal prográmek na kresleni fraktálů. Bylo to barevnější než věci, které tvořil v DeLuxe Paintu a tak u toho poměrně dlouho vydržel. Jednou šel za kamarády do hospody, načež jeden kamarád vstal a po stylu Muslimů zvolal "Óóóó, nejvyšší Fraktál nás navštívil!" - a už se to s ním táhlo.

Asi rok pracoval pro firmu Black Element Software. V současné době se živí jako grafik na volné noze.
Chroust Jandl Jiří Hudba Domažlice 1975
jandl jiri thJeho přezdívka vznikla v době, kdy po konzervatoři v Roudnici nad Labem nastoupil na Elektroprůmyslovku do Plzně. A právě Chroust bylo napsáno na jeho židli už bůhví jak dlouho předtím. Za ním seděl Petr Maier (2D grafik na Amize) a nevěděl jak ho oslovit, tak použil právě ten nápis ze židle.
Pixel Rak David Coder Domažlice 1976
rak david thProgramátor v AMOSu, který chtěl přejít postupně na Céčko.

You have no rights to post comments

Online bookmaker Romenia bet365