The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

REFORM

Slovenská skupina, která vznikla už v roce 1993. Tehdy byli zakládajícími členy Proton a Stone (Blaškovič Peter). Ve stejném roce vytvořili své první demo Criminal. Postupem času nabrali několik externistů, kteří se nakonec stali stálými členy skupiny. Následně se uvažovalo o sloučení se skupinou Prodigy, ale shodou okolností BuD zrovna v této době dokončil školu a nakonec z toho sešlo.

Složení skupiny

PřezdívkaCivilní jménoFunkceMěstoRočník
Arcadia - Hudba - -
emptyInformace nejsou k dispozici.
Captain Copcon Mezey Matej Grafika Komárno, SK -
emptyInformace nejsou k dispozici.
JohhnyZ Zahurančík Ján Hudba Piešťany, SK 1980
zahurancik jan thČlenem této skupiny byl pouze krátce, v podstatě jen v průběhu akce Amiga Workshop. Zde prezentoval pod záštitou skupiny svůj modul Cybersized, který se umístil na prvním místě. Dnes je autorem vynikajícího emulačního prostředí AmiKit, který pomáhá mnoha lidem najít cestu zpět k Amize.

Vystudoval psychologii na Filosofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Absolvoval také program rozvoje pokročilých dovedností trenérů a konzultantů managementu a personálu. Dnes pracuje ve firmě Image Lab, kde působí jako senior konzultant a lektor.
Proton - Coder, grafika
Piešťany, SK -
emptyProgramoval převážně v assembleru.
Stone Blaškovič Peter Coder, hudba Piešťany, SK 1975
blaskovic peter thNarodil se v roce 1975 v Komárnu, ale vyrůstal v Piešťanách. Zde také navštěvoval základní školu se specializací na programování. Po dokončení střední školy se před ním objevily dvě možnosti - nastoupit na uměleckou vysokou školu (2D animace) nebo pokračovat ve studiu na fakultě architektury v Bratislavě. Rozhodl se pro druhou možnost, jelikož měl blíže k 3D animacím. Zde se věnoval vizuálním a grafickým efektům na počítači, což využíval i ve své činnosti ve skupině. Na vysoké škole (architektura na STU) začal tvořit 3D animace pro různé různé reklamní agentury a televizi a osm let dělal v herním průmyslu pro Activision ve firmě Cauldron. Vedle toho se věnoval své experimentální tvorbě a toto hobby vlastně jen přerostlo do profesionální úrovně. Postupně začal dělat aplikace, kde si uživatelé sami mohli dělat své efekty a tvořit grafiku.

V roce 2011 se rozhodl založit vlastní značku Escape Motions a naplno se věnovat programu Flame Painter a dalším experimentálním projektům. Netrvalo dlouho a se žádostí o spolupráci ho oslovil i gigant v oblasti zábavního průmyslu Sony Entertainment. Flame Painter využívají i v hollywoodských studiích.

You have no rights to post comments

Online bookmaker Romenia bet365