REFORM

Slovenská skupina, která vznikla už v roce 1993. Tehdy byli zakládajícími členy Proton a Stone (Blaškovič Peter). Ve stejném roce vytvořili své první demo Criminal. Postupem času nabrali několik externistů, kteří se nakonec stali stálými členy skupiny. Následně se uvažovalo o sloučení se skupinou Prodigy, ale shodou okolností BuD zrovna v této době dokončil školu a nakonec z toho sešlo.

Složení skupiny

PřezdívkaCivilní jménoFunkceMěstoRočník
Arcadia - Hudba - -
emptyInformace nejsou k dispozici.
Captain Copcon Mezey Matej - Komárno, SK -
emptyInformace nejsou k dispozici.
JohhnyZ Zahurančík Ján Hudba Piešťany, SK -
zahurancik jan thČlenem této skupiny byl pouze krátce, v podstatě jen v průběhu akce Amiga Workshop. Zde prezentoval pod záštitou skupiny svůj modul Cybersized, který se umístil na prvním místě. Dnes je autorem vynikajícího emulačního prostředí AmiKit, který pomáhá mnoha lidem najít cestu zpět k Amize.

Vystudoval psychologii na Filosofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Absolvoval také program rozvoje pokročilých dovedností trenérů a konzultantů managementu a personálu. Dnes pracuje ve firmě Image Lab, kde působí jako senior konzultant a lektor.
Proton - Coder, grafika
Piešťany, SK -
emptyProgramoval převážně v assembleru.
Stone Blaškovič Peter Coder, hudba Piešťany, SK 1975
blaskovic thNarodil se v roce 1975 v Komárnu, ale vyrůstal v Piesťanech. Zde také navštěvoval základní školu se specializací na programování. Po dokončení střední školy se před ním objevily dvě možnosti - nastoupit na uměleckou vysokou školu (2D animace) nebo pokračovat ve studiu na fakultě architektury v Bratislavě. Rozhodl se pro druhou možnost, jelikož měl blíže k 3D animacím.

Po ukončení studia v roce 1999 začal pracovat jako nezávislý umělec. Smluvně pracoval jako animátor pro firmu Podium Studios na reklamách pro různé firmy a spoty pro kabelovou televizi TV Luna (nakonec přišla o vysílací licenci). V březnu roku 2003 se rozhodl nastoupit k herní firmě Cauldron, kde nyní pracuje na pozici hlavního animátora.

You have no rights to post comments

Pokud chcete pomoci doplnit jakékoli informace související s tímto webem, ať už jde o moduly, grafiku, dema atd...,
tak mne kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Kabara Jaroslav