The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

MOSKYTI TEAM

Skupina Moskyti Team byla založena až v průběhu roku 1995, ale její základy se začaly formovat již v roce 1994. Většina jejích členů pocházela z Boskovic, malého městečka uprostřed Moravy. Svou činnost ukončili až v letech 1999 - 2000. Demoskupina Moskyti Team se pohybovala také v hudební oblasti jako Moskyti Records.

Složení skupiny

PřezdívkaCivilní jménoFunkceMěstoRočník
DeliHc Hroz Dalibor Hudba, grafika, coder Boskovice 1979
delihc thSpolečně s Jimi Powem zakladatel Moskytů. Vše začalo v roce 1988 - 1989, kdy si jeho kamarád koupil Didaktik M. Jeho následný vývoj už šel rychle - pod rukama mu prošla Sega, Nintendo. O něco později si nechal přivést z Rakouska Commodore 64, ke které postupně dokoupil disketovku, myš atd... Ale to už pokukoval po Amize 500, kterou viděl u svého bratrance v Německu. Někdy kolem roku 1991 se mu tento sen splnil a vlastní Amigu 500měl už konečně doma. Přišla éra seznamování s lidma, shánění kontaktů, začátky se systémem, hraní her. Když následně navštívil několik Resetkání, atmosféra jej nadchla natolik, že se začal zajímat o dema a dokonce začal tvořit i sám.

Někdy v této době založil s několika kamarády svou vlastní skupiny Moskyti team (později Moskyti Records). Bohužel, nakonec to dopadlo tak, že nakonec byli v této skupině aktivní pouze DeliHc a Jimi Pow. Proto došlo k rozhodnutí skupinu rozpustit a společně si založit novou vlastní skupinu - Kofola Recordz, zaměřenou pouze na hudební tvorbu.

V roce 1996 se konečně dočkal, a za své úspory si koupil Amigu 1200. V roce 1999 narukoval na vojnu jako štábní písař. Tam se taky nakazil systémem Windows 98 a po návratu z vojny zjistil, že na Amigu už v podstatě nic pořádného nevychází. Pomalu se z něj tak stal PCčkář. V roce 2001 od Amigy odstoupil úplně a rozhodl se jí prodat. V současné době se už skládání hudby na PC nevěnuje, nic nového nevytváří, neskládá, nemaluje. Dnes žije v Brně.
Jimi Pow Šlesinger Radek Hudba, grafika Boskovice 1980
jimi pow thSpolečně s DeliHc byl zakladatel Moskytů. Tvorbě hudby se aktivně věnuje dodnes. Pouze přešel na PC a pracuje již s VST pluginy. V současné době je také členem hudební skupiny Havranova Levá Ruka.

Tato kapela vznikla v roce 2007 v Blansku jako alternativní hardrockové seskupení. Postupně se ale začala formátovat do progresivnějšího stylu, který by měl udávat směr další tvorbě. Na podzim roku 2008 bylo pokřtěno první CD s názvem "NA MARS".
Hard Jarry Přikryl Jaroslav Grafika Boskovice -
prykryl jarek thInformace nejsou k dispozici.
Robie Kelnar Robert Hudba Boskovice 1978
emptyInformace nejsou k dispozici.
Johny (Ice Cool) Sedlák Jan Hudba - -
emptyInformace nejsou k dispozici.
Ami Dave Čada David Coder, grafika - -
emptyInformace nejsou k dispozici.
Kalimero Sedláček Patrik Grafika, 3D grafika, coder - -
emptyInformace nejsou k dispozici.
- Sedláček Jiří Grafika - -
emptyInformace nejsou k dispozici.
James Hard Hroz Lukáš Hudba Boskovice 1987
emptyInformace nejsou k dispozici.

You have no rights to post comments

Online bookmaker Romenia bet365