The Best bookmaker bet365 Bonus

Дървен материал от www.emsien3.com

4-TRACK MAGIC

Pražská skupina složená z přátel, kteří měli společnou vášeň v poslechu hudby skupiny Depeche Mode. Tento vliv se nakonec projevil také v jejich produkci.

Na začátku 90. let se rozhodli založit kapelu Lakeside X. Dr.Vanmar skládal už na střední škole, takže o repertoár bylo postaráno. V průběhu 90. let kapela natočila nějaké dema, ale nešlo o nic zásadního. Po krátké pauze se kapela dala na konci roku 2003 opět dohromady a začala pracovat na novém materiálu. Od té doby se věci výrazně rozběhly a od té doby, co vyšlo na konci roku 2004 debutové album "Sunrise", kapela pravidelně koncertuje po celé republice.

Složení skupiny

PřezdívkaCivilní jménoFunkceMěstoRočník
Fractalus Kárný Ondřej Hudba, coder Praha 1974
emptyPo nějaké době mu Amiga nakonec přestala stačit. Nejdříve jako platforma pro kterou šlo tvořit programy a o něco později i jako soukromá pracovní stanice. Příchod počítačových sítí znamenal značný problém, přetahování věcí na disketách nebo pomalým kabelem už bylo prostě dále neudržitelné. Nastal prostě takový normální vývoj, ve kterém Amiga už zaostala. Dnes se věnuje programování počítačových her hlavně pro firmu SCS Software.
Dr.Vanmar Marvan Jan Hudba Praha 1979
jan marvan thV roce 2002 založil společně s Jiřím Fenclem hudební skupinu Lakeside Church, kterou později přejmenovali na Lakeside X. V této kapele vystupuje dodnes jako zpěvák pod uměleckým pseudonymem Janne Marvannen.
Mr.Avalange Fencl Jiří Hudba Praha 1971
jiri fencl thV roce 2002 založil společně s Janem Marvanem hudební skupinu Lakeside Church, později přejmenovanou na Lakeside X, která funguje dodnes. Ze skupiny nakonec kvůli velkému pracovnímu vytížení a cestování do zahraničí odešel. Dnes je trenérem fedcupového týmu a klubový kouč děvčat I. ČLTK Praha.

You have no rights to post comments

Online bookmaker Romenia bet365